A 1.1.1. – А 1.2

На пригодној свечаности одржаној у просторијама Турског института за културу “Јунус Емре”, уручени су сертификати о завршеном основном нивоу турског језика. На истом су учествовали и наши ученици, с`тим што је за наше ученике течај одржан у нашем Дому. Курс је реализован на основу Споразума о сарадњи између наше установе и Турског института за културу “Јунус Емре”, са којим успешно сарађујемо дуги низ година. Сертификати су уручени нашим ученицама Кристини Дубовац и Анђели Петровић. Као најбољи полазник курса из нашег Дома, Кристина Дубовац је награђена бесплатним похађањем следећег нивоа курса, и исти је већ у току. Срдачно се захваљујемо директору Института професору Динсеру Шехину на сарадњи, као и на награди додељеној нашој ученици. Нашим ученицама честитамо успешно завршен курс, а Кристини и добијену награду.