Директор Дома угостио представнике Гете института

Из објективних разлога, наши пријатељи из Одељења за културу амбасаде Мађарске (Collegium Hungarian Centar Belgrad) и амбасаде Немачке (Институт “Гете”) нису могли присуствовати церемонији отварања библиотеке Дома. Као прави пријатељи, првог наредног радног дана, у госте су нам дошли директорка Одељења г-ђа Szentgyörgyi Klára и др Селман Тртовац – управник библиотеке “Гете” Института. Директор Дома Ненад Миленовић се гостима захвалио на донацији књига за нашу библиотеку, досадашњој сарадњи а затим је са гостима анализирао реализацију досадашње сарадње. Гости су информисани о успостављању сарадње са институцијама и установама у Бечу и Будимпешти, а договорени су конкретни модели и начини сарадње у наредном периоду. И овим путем се захваљујемо гостима на досадашњој успешној сарадњи, подршци у раду Дома и радује нас сарадња договорена за наредни период.