Директор Дома гост Јутарњег програма РТС-а

Дом ученика се труди да сваки дан Дома буде лепши и другачији од претходног,па тако се трудимо да и сваке године можемо да се похвалимо побољшањем квалитета пружених услуга.
Неке од будућих инвестиција су реконструкција спортског терена,здравствена станица са стоматолошком ординацијом која ће омогућити нашим ученицима квалитетну здравствену услугу,реконструкција намештаја у собама итд.
Прослави ће присуствовати амбасадори,директори Домова из Србије и региона, сарадници Дома као и чланице нашег међународног удружења Домова.
С’обзиром да успешно сарађујемо са Војном гимназијом и министарством Одбране,имаћемо ту част да хор Војне гимназије отвори и затвори
нашу прославу.
Разговору се прикључио и ученик Дома Лука Грачанин.
На питање новинарке шта је то што му се највише допада у Дому, Лука је одговорио да су то разноврсне секције које им употпуњују  ван наставне актвности и самим тим  жусавршавају своје таленте и вештине.
Такође им значи то што су васпитачи присутни 24 сата  за сваку врсту подршке,као и остали запослени у Дому.