Данас је у свечаној сали нашег Дома отворена изложба “Чија је мустра бечка”?

Данас је у свечаној сали нашег Дома отворена изложба “Чија је мустра бечка”? Присутнима се прво обратио Ненад Миленовић, директор Дома ученика средњих школа “Милутин Миланковић” а затим господин Адријан Фајкс, аташе за културу амбасаде Аустрије и директор “Аустријског културног форума” у Србији, који је и отворио изложбу. Изложба на маштовит начин говори о аустрицизмима које свакодневно користимо у нашем језику. Изложби су присуствовали ученици и запослени нашег дома, као и наши драги гости из Дома “Јелица Миловановић” из Београда. Захваљујемо се господину Фајксу на данашњој посети, на подршци коју “Аустријски културни форум” пружа нашем Дому, као и на досадашњој успешној сарадњи наших установа.